عنوان اسلاید
زمانی كه ما همواره در پیرامون خود افراد مشخصی را ببینیم احساس می كنیم كه آنها بخشی از زندگی ما هستند و چون بخشی از زندگی ما می شوند سرانجام تصمیم می گیرند كه زندگی ما را تغییر دهند و اگر آن گونه كه آنها آرزو دارند نباشیم از ما ناخشنود می شوند. پائولو کوئی --

کتاب

کتاب ۹ مرد موفق، ۹۰ رمز موفقیت برترین کارآفرینان جهان چگونه می‌اندیشند؟

Submitted by admin on جمعه, ۰۲/۰۵/۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷

۹ مرد موفق، ۹۰ رمز موفقیت: برترین کارآفرینان جهان چگونه می‌اندیشند؟ ۱۰ رمز موفقیت کارآفرینان از زبان ثروتمندترین مرد دنیا ۱۰ رمز موفقیت کارآفرینان از زبان میلیاردر تغییردهنده جهان ۱۰ رمز موفقیت کارآفرینان از زبان جوان‌ترین میلیاردردنیا ۱۰ رمز موفقیت کارآفرینان از زبان بنیان‌گذار سایت آمازون ۱۰ رمز موفقیت کارآفرینان از زبان مدیرعامل شرکت اپل

میکروبوک صوتی ماندگار عادات موفق شرکت‌های چشم‌اندازگرا

Submitted by admin on جمعه, ۰۲/۰۵/۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳

جمیز کالینز بعد از انتشار کتاب "از خوب به عالی" که یکی از پروفروش ترین کتاب های کسب و کار می‌باشد این بار در کتاب ماندگار به تجزبه و تحلیل شرکت‌هایی می‌پردازد که در بلند مدت به موفقیت رسیده‌اند. سازمان‌هایی که در بلندمدت موفق هستند، از توانایی تغییر و تکامل دایمی و فراتر رفتن از محصولات کنونی تولیدی، به سمت تولید محصولات در حوزه های جدید و ناشناخته بازار، برخوردارند. یک شرکت چشم‌اندازگرا بایستی هم ایدئولوژی‌ای مرکزی و هم اشتیاقی خستگی‌ناپذیر برای پیشرفت داشته باشد. خلق شرکتی ِموفق و معتبر که رشد کرده و پیشرفت داشته باشد، چشمگیرترین دستاورد در جهان کسب‌وکار تلقی می‌شود.

قصه هایی از گلهای رنج

Submitted by admin on جمعه, ۰۲/۰۵/۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸

قصه‌های بیدل قصه‌گو مجموعه‌ی چند قصه است که برای جادوگران و ساحره‌های جوان نوشته شده است که قرن‌ها به قصه‌های خواب مشهور بودند. با این تفاوت که دیگچه‌ی بازیگوش و چشمه‌ی خوشبختی برای خیلی از دانش‌آموزان هاگوارتز همان جایگاهی را دارد که سیندرلا و زیبای خفته برای بچه‌های معمولی مشنگ (غیرجادویی) دارد. قصه‌های بیدل از خیلی جهات به قصه‌های پریان شبیه است. در همین قصه‌ها هم، سزای خوبی، پاداش نیک و جزای بدجنسی، عذاب است. در قصه‌های پریان و مشنگ‌ها، افسون و افسونگری در مشکلات قهرمانان زن و مرد ریشه دارد. یعنی جادوگر بدجنس سیب را زهرآگین می‌کند و شاهزاده را به خوابی صد ساله فرو می‌برد.

کتاب چگونه کمال‌گرا نباشیم راهی جدید به سوی خودباوری، زندگی بدون ترس و رهایی از کمال‌گرایی

Submitted by admin on جمعه, ۰۲/۰۵/۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲

کمال‌گرایی، در دنیایی پر از ناکاملی‌ها، همچون تله‌ای است که انسان را گرفتار توهم برتر بودن کرده و او را از قدمی به جلو برداشتن، باز می‌دارد. شاید فکر کنید ایده‌ای آرمانی است، اما فقط فکری بازدارنده است. فکر برتر بودن و در حد کمال بودن، آن چنان ذهنتان را اسیر خود می‌کند که از ترس آن که نتوانید آنچه در ذهن دارید را در حد کمال اجرا کنید، حتی قدمی هم در آن مسیر بر نمی‌دارید. این طرز فکر، همان مانعی است که نویسنده‌ی این کتاب و یا بسیاری از افراد را برای سال‌ها در یک نقطه نگاه داشته است.